Wyszukiwarka

Akademia Futbolu Siepraw

KRS: 0000457030Cel szczegółowy: Akademia Futbolu Siepraw (118)

Na sprzęt i obozy dla dzieci z Gminy Siepraw
odsłon: 2294

Akademia Futbolu w Sieprawiu została założona  w sierpniu 2015 roku przez Trenerów: Wojciecha Stawowego, Marcina Cabaja i Wojciech Ankowskiego. Swoja działalność szkoleniową rozpoczyna od 10 września 2015 roku na obiektach Klubu Sportowego Karpaty Siepraw, Orliku oraz Hali Sportowej.

Szkolenie
Akademia Futbolu Siepraw będzie szkolić dzieci w wieku od 5 lat do 19 lat w odpowiednio podzielonych grupach wiekowych. Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu, a szkolenie prowadzone będzie w oparciu o model hiszpański.

Dzieci czeka wiele atrakcji, ale przede wszystkim wychowanie przez sport, rozwijanie odpowiednich dla danej kategorii wiekowej nawyków ruchowych, budowanie i doskonalenie umiejętności techniczno-taktycznych w oparciu o metody hiszpańskie, kształtowanie motywacji, odporności na stres, samodyscypliny.

Program szkoleniowy dostosowany będzie do każdej grupy wiekowej indywidualnie. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalną i merytorycznie przygotowaną kadrę trenerską. Czynimy starania aby Akademia Futbolu Siepraw została objęta patronatem wielkiego klubu jakim jest FC Barcelona.

Szczegółowy plan i zakres szkolenia dzieci ukaże się niebawem na naszej stronie internetowej i będzie dostępny do wglądu dla wszystkich zainteresowanych. Akademia proponuje również treningi indywidualne z zakresu motoryki, techniki, taktyki, seniorom i wszystkim adeptom piłki nożnej, którzy będą chcieli poprawić swoje umiejętności w wymienionych elementach.
Oferta
Myślą przewodnią, która towarzyszyła nam podczas procesu budowania Akademii Futbolu Siepraw, było stworzenie Szkółki, która zapewni wysoce profesjonalne szkolenie wraz z całą gamą dodatkowych udogodnień i profitów, jakie otrzymuje każdy Zawodnik i Zawodniczka.

Akademia zapewnia Państwa pociechom: trzy treningi w tygodniu, sprzęt sportowy (koszulki, spodenki, getry, dresy treningowe, za wyjątkiem obuwia sportowego). W najbliższym czasie zmierzamy do uzupełnienia ubiorów o ortaliony i dresy wyjściowe. Podczas zajęć używamy najwyższej jakości asortymentu treningowego, dopasowanego do odpowiednich grup wiekowych. Dodatkowo, po każdym treningu zapewniamy napoje, owoce, odżywki, słodycze.

Standardowo, planowane są dwa zgrupowania w roku oraz wyjazdy na turnieje.

Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii zdrowia naszych Podopiecznych – gwarantujemy preferencyjne warunki opieki medycznej oraz, w razie kontuzji, wsparcie w zakresie profesjonalnej rehabilitacji w gabinecie Fizjo – Center ( http://www.fizjo-center.com.pl/ ), opiekę psychologa, wiele zajęć dodatkowych z zakresu innych dyscyplin sportu, zajęcia teoretyczne.

Każdy Zawodnik Akademii otrzymuje indywidualną kartę klienta Kraksport, jednego z naszych Partnerów technicznych. (więcej informacji pod adresem: http://kraksport.pl/strony/OfertaKSK.html ).

Od pierwszego dnia działalności chcemy się rozwijać i poszerzać naszą ofertę, tak aby spełniała oczekiwania Dzieci i Rodziców !

 • Chcesz wesprzeć tego Beneficjenta Fundacji?

  Rozlicz PIT i przekaż 1,5 % podatku za pomocą darmowego programu.    przekaż 1,5 %przekaż darowiznę

   

 • Pomóż wypromować cel
 •  

  • Pobierz PIT PLUS

   Pobierz program PIT PLUS 2023-2024 i wypełnij deklarację.
   Program umożliwia przekazanie 1,5 % podatku dochodowego naszej Fundacji.

    

    

  • Wypełnij PIT PLUS online

   Zapraszamy do skorzystania z aplikacji PIT PLUS 2023-2024 dostępnej online. Uwaga! Wymagana jest obsługa Adobe Flash.

    

    

  • Wesprzyj indywidualnie

   Zaledwie jeden krok dzieli Cię od udzielenia wsparcia Fundacji Sportowcy Dzieciom i przekazania naszej Fundacji darowizny pieniężnej! Skorzystaj z możliwości przesłania przelewu online!

    

    

  • Wesprzyj przelewem bankowym

    

   Wpłat indywidualnych możesz dokonywać na:

   FUNDACJA SPORTOWCY DZIECIOM

   nr konta: 48 1020 3352 0000 1902 0196 6134

   w tytule wpisując NAZWĘ BENEFICJENTA/CEL SZCZEGÓŁOWY

   wraz z podanym w nawiasie numerem porządkowym Beneficjenta.

    

  • Pobierz druk PIT-OP

    
   Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/rencisty o przekazaniu 1,5% podatku dla osób, które otrzymują z ZUS PIT-40A.
  • Slider 46
  • Slider 67
  • Slider 66
  • Slider 42
  • Slider 43
  • Slider 45
  • Slider 47
  • Slider 58
  • Slider 70
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż darowizne online