Wyszukiwarka

Osiedlowy Klub Sportowy Prawobrzeże Szczecin

KRS: 0000457030Cel szczegółowy: OKS Prawobrzeże Szczecin (654)

Zostań naszym 12 zawodnikiem i przekaż 1% podatku dzieciom
odsłon: 233

KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Osiedlowy Klub Sportowy Prawobrzeże Szczecin powstał w roku 2006 z inicjatywy miejscowych animatorów sportu, którzy od wczesnych lat dziewięćdziesiątych prowadzili lokalne szkolne rozgrywki piłkarskie, a później stworzyli amatorskie rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla dorosłych mieszkańców naszego miasta.

Dostrzegając rosnącą potrzebę zaistnienia na prawym brzegu Odry klubu zajmującego się wyłącznie dziećmi i młodzieżą nasze stowarzyszenie obrało sobie za cel zapewnienie najmłodszym adeptom futbolu w pełni profesjonalnych treningów oraz przyjaznych warunków do trenowania piłki nożnej, a tym samym do ich wszechstronnego rozwoju fizycznego i mentalnego.

Początkowo w klubie funkcjonowały tylko dwie, a potem trzy nieduże grupy dziecięce prowadzone przez jednego trenera. Dynamiczny rozwój naszego stowarzyszenia sprawił, że dziś w naszych strukturach pracuje 12 szkoleniowców posiadających uprawnienia UEFA. Obecnie zrzeszamy ponad 350 młodocianych zawodników w wieku od 5 do 18 lat, a do tego dochodzi blisko 250 dorosłych piłkarzy-amatorów, dla których w weekendy organizujemy piłkarską ligę. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jednym z większych klubów sportowych naszego miasta.

W międzyczasie w roku 2010, między innymi dzięki naszym staraniom, powiększyła się miejska baza treningowa i powstał pełnowymiarowy całoroczny obiekt piłkarski, na którym obecnie trenujemy. W roku 2017 obiekt ten wzbogacił się o dodatkowe boisko typu orlik, stwarzając naszym podopiecznym dogodne warunki do nauki gry w piłkę nożną.

Od 2015 współpracujemy z klubem Pogoń Szczecin w zakresie szkolenia młodzieży na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Jako jedyny klub możemy oficjalnie rozgrywać mecze ligowe pod nazwą POGOŃ PRAWOBRZEŻE. Współpraca z największym klubem piłkarskim w regionie umożliwia nam nieustanny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji, a także wymianę doświadczeń z najlepszymi trenerami w Polsce. OKS Prawobrzeże Szczecin jest częścią programu "Pogoń to Wy!".

NASZA FILOZOFIA SZKOLENIA

Od samego początku filozofią naszego szkolenia i myślą przewodnią była troska wszechstronny rozwój naszych podopiecznych i wychowanie ich w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Jednak dbając o najbardziej uzdolnionych zawodników, nigdy nie zapominaliśmy o dzieciach mniej utalentowanych i o mniejszych predyspozycjach do uprawiania sportu. Dlatego też z drużynami, które regularnie występują w lokalnych rozgrywkach piłkarskich równolegle prowadzimy otwarte grupy treningowe, do których w miarę możliwości przyjmujemy wszystkie chętne dzieci.

OFERUJEMY

Treningi pod okiem doświadczonych trenerów
Wieloletnią przygodę w zespołach młodzieżowych Pogoni Prawobrzeże
Przyjazną atmosferę i naukę zasad gry fair play
Udział w rozgrywkach ligowych i turniejach piłkarskich
Uczestnictwo w obozach sportowych i półkoloniach

 • Chcesz wesprzeć tego Beneficjenta Fundacji?

  Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku za pomocą darmowego programu.    przekaż 1 %przekaż darowiznę

   

 • Pomóż wypromować cel
 •  

  • Wesprzyj indywidualnie

   Zaledwie jeden krok dzieli Cię od udzielenia wsparcia Fundacji Sportowcy Dzieciom i przekazania naszej Fundacji darowizny pieniężnej! Skorzystaj z możliwości przesłania przelewu online!

    

    

  • Wesprzyj SMS-em o treści:

   AT SPORT na numer 74068
   Koszt wysłania SMS-a to 4,92 zł z VAT.


   Możliwość skorzystania z tej formy wsparcia dostępna jest dla użytkowników sieci T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. 
   Wysyłając SMS-a wspierasz działania: Fundacja Sportowcy Dzieciom, ul. Tymienieckiego 16 g / u 3, 90-365 Łódź. Usługę Premium SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Zapoznaj się z Regulaminem Usług i Serwisów SMS.

  • Slider 46
  • Slider 67
  • Slider 66
  • Slider 42
  • Slider 43
  • Slider 45
  • Slider 47
  • Slider 58
  • Slider 70
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż darowizne online