Wyszukiwarka

Stowarzyszenie Klub Sportowy LFA Szczecin

KRS: 0000457030Cel szczegółowy: LFA SZCZECIN (992)

Zbieramy na piłkę kobiecą
odsłon: 364

Ladies Football Academy-LFA SZCZECIN to Nowa Jakość Kobiecej Piłki Nożnej w Naszym Mieście Szczecin. Akadaemia została stworzona z Pasji i dla Pasji wszystkich Dziewczyn i Kobiet w Naszym regionie, w którym rośnie zapotrzebowanie na Kobiecą Piłkę Nożną .
LFA Szczecin dołączyło do programu Piłkarska Przyszłość z Orlenem. Jest pierwszym klubem na Pomorzu Zachodnim biorącym udział w programie Grupy PKN Orlen . zrzeszający 16 ośrodków i ponad 3500 dzieci w różnym wieku.
Czytaj więcej - Kliknij TU
„Program „Piłkarska Przyszłość z ORLENEM” to program upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowany przy współpracy z Akademią Piłkarską LG i PKN ORLEN. Dzięki Programowi dzieci mają równą szansę rozwoju fizycznego i realizację swoich pasji sportowych przez futbol w atmosferze fair play. Jednym z najistotniejszych elementów programu jest to, że nie koncentruje się on wyłącznie na wyszukiwaniu największych talentów wśród najmłodszych – z predyspozycjami do wyczynowego uprawiania sportu, ale obejmuje też swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która chce grać w piłkę na poziomie amatorskim. W ramach Programu funkcjonuje 16 ośrodków w formie klubów partnerskich, w tym dwa kluby kobiece.

 

Program obejmuje także takie działania jak szkolenia dla trenerów, zakup sprzętu treningowego i sportowego, wspólne wyjazdy na obozy, stypendia sportowe zarówno dla najzdolniejszych zawodników. Aktualnie metodycznym i wieloletnim treningiem objętych jest ponad 3500 dzieci (w tym profesjonalnym szkoleniem zamiejscowym około 400 młodych adeptów z największym potencjałem sportowym). Docelowo zawodnicy i zawodniczki mają zasilać młodzieżowe reprezentacje Polski oraz zawodowe kluby piłkarskie. Pierwsze efekty programu są już widoczne – powstały drużyny UKS ORLEN Gdańsk, skupiające najzdolniejszych 13- i 14-latków z Programu. Ponadto zawodnicy szkoleni w ramach Programu systematycznie trafiają do największych akademii w Polsce czy debiutują na ligowych boiskach (m.in. Juliusz Letniowski, Karol Fila, Kacper Urbański, Rafał Kobryń).

 

Piłkarska Przyszłość z ORLENEM jest programem upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowanym we współpracy z LFA Szczecin. Głównym Partnerem programu jest PKN ORLEN. Patronatem Honorowym Program objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej.”
LFA SZCZECIN to przygoda dla Dzieci i Młodzieży poprzez gry i zabawy z Piłką , treningi ogólnorozwojowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową oraz wyjazdy na turnieje krajowe / zagraniczne, a dzięki Kadrze Seniorskiej 14+ dziewczyny otrzymują możliwość kontynuacji przygody i rozwijanie swoich zdolności piłkarskich w rozgrywkach profesjonalnej Ligi Kobiecej PZPN na arenie ogólnokrajowej.
Ladies Football Academy - LFA Szczecin prowadzi ciągły nabór do wszystkich swoich grup wiekowych dzięki temu piłkarki mogą dołączyć do #RodzinyLFA w każdej chwili i czerpać przyjemność z piłki nożnej. Klub prowadzi ciągły nabór do wszystkich grup wiekowych.
“Dziewczynki,Dziewczyny,Kobiety - ONE TEAM - Ladies Football Academy”

 • Chcesz wesprzeć tego Beneficjenta Fundacji?

  Rozlicz PIT i przekaż 1,5 % podatku za pomocą darmowego programu.    przekaż 1,5 %przekaż darowiznę

   

 • Pomóż wypromować cel
 •  

  • Pobierz PIT PLUS

   Pobierz program PIT PLUS 2023-2024 i wypełnij deklarację.
   Program umożliwia przekazanie 1,5 % podatku dochodowego naszej Fundacji.

    

    

  • Wypełnij PIT PLUS online

   Zapraszamy do skorzystania z aplikacji PIT PLUS 2023-2024 dostępnej online. Uwaga! Wymagana jest obsługa Adobe Flash.

    

    

  • Wesprzyj indywidualnie

   Zaledwie jeden krok dzieli Cię od udzielenia wsparcia Fundacji Sportowcy Dzieciom i przekazania naszej Fundacji darowizny pieniężnej! Skorzystaj z możliwości przesłania przelewu online!

    

    

  • Wesprzyj przelewem bankowym

    

   Wpłat indywidualnych możesz dokonywać na:

   FUNDACJA SPORTOWCY DZIECIOM

   nr konta: 48 1020 3352 0000 1902 0196 6134

   w tytule wpisując NAZWĘ BENEFICJENTA/CEL SZCZEGÓŁOWY

   wraz z podanym w nawiasie numerem porządkowym Beneficjenta.

    

  • Pobierz druk PIT-OP

    
   Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/rencisty o przekazaniu 1,5% podatku dla osób, które otrzymują z ZUS PIT-40A.
  • Slider 46
  • Slider 67
  • Slider 66
  • Slider 42
  • Slider 43
  • Slider 45
  • Slider 47
  • Slider 58
  • Slider 70
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż darowizne online